top of page

ПРОГРАМА

9:00 – 10:00

Реєстрація та ранкова кава

10:00 – 10:15

Вітальне слово голови BRAND UKRAINE

Марії Липяцької

10:15 – 10:30

Вступні промови

10:30 – 11:00

Українська суперсила: розмова з Саймоном Ангольтом, автором концепції національного бренду 

11:00 – 12:30

Панельна дискусія
М'яка сила: як велика війна змінила ключові наративи у зовнішніх комунікаціях України

Під час цієї панельної дискусії ми дослідимо феномен української м’якої сили. Фокусом розмови будуть кращі комунікаційні практики, які сприяли успіху України в умовах повномасштабного російського вторгнення та зміцнили її стійкість. Учасники дискусії проаналізують роль медіа та цифрових комунікацій, дипломатії та лідерства у забезпеченні сталої міжнародної підтримки. Модератор: Луї Брук, виконавчий директор з досліджень та стратегії Zinc Network Учасники дискусії: Конрад Яґодзінські, директор із брендингу місць у Brand Finance (онлайн); Вікторія Ляліна-Бойко, директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС України; Валентин Панюта, генеральний продюсер United24Media, співзасновник HyperNormal Agency; Аліна Торнагі, керівниця департаменту маркетингу та комунікацій Міністерства цифрової трансформації України; Дар’я Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції, співзасновниця Міжнародного центру перемоги України (ICUV).

12:30 – 13:00

Перерва

13:00 – 14:30

Панельна дискусія.
Сила бренду: як позитивний глобальний імідж України може прокласти шлях до повоєнного відновлення

Як утримувати нашу боротьбу на порядку денному світу, але й будувати місточки до повоєнного відновлення? Чи на часі поглиблювати знання про Україну поза новинним форматом, розробляти стратегії та створювати «відкладений попит» на туризм, інвестиції та залучення глобальних талантів в Україну після перемоги? Модератор: Петро Дарморіс, керівник команди PR та партнерств BRAND UKRAINE Учасники дискусії: Сергій Деркач, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України; Олена Шаповалова, директорка ДП «Український державний центр міжнародної освіти»; Віталій Дейнега, засновник «Повернись Живим» та медіа «Ukrainian Witness», ексзаступник Міністра оборони України; Марія Юхновець, співзасновниця та членкиня правління Асоціації в'їзних туроператорів України; Катерина Гречко, CEO Techosystem.

14:30 – 15:30

Обід

15:30 – 17:00

Воркшопи:

Zinc Network. Креативність без кордонів: як запустити міжнародну кампанію, що здатна змінити світ (реєстрацію закрито)

Воркшоп від британського комунікаційного агентства Zinc Network буде корисним для представників креативних індустрій та всіх, хто не боїться створювати сміливі міжнародні кампанії, котрі вирізняються з-поміж інших і надихають на глобальні зміни.

Як пітчити українські історії міжнародним медіа

Воркшоп для тих, хто прагне розповідати світові про Україну більш ефективно. Тренінг буде наповнений інсайтами зі створення привабливих наративів, які гарантовано сприймуть закордонні аудиторії, а також практичними порадами щодо успішного пітчингу українських історій міжнародним медіа.

Ukraine.ua та UNITED24Media. Штучний інтелект і сторітеллінг: сила та всепроникність цифрових комунікацій

Воркшоп буде корисним для тих, хто прагне опанувати інструменти на основі штучного інтелекту. Разом з можливостями цифрового сторітеллінгу це дозволить суттєво трансформувати міжнародні комунікації та розширити горизонти роботи з аудиторією.

BRAND UKRAINE та Детектор медіа. Як дезінформація впливає на сприйняття та імідж країн і як їй можна протидіяти

Спільний воркшоп від BRAND UKRAINE та Детектор медіа призначений для міжнародних делегатів, урядовців та всіх, хто займається стратегічними комунікаціями. Фокусом розмови стане взаємозв’язок і вплив дезінформації на сприйняття та імідж держави, а також ефективні стратегії для виявлення та протидії дезінформації.

17:00 – 17:15

Перерва

17:15 – 18:00

Сергій Клімов: як українське вино може стати нестандартним форматом для комунікації України на міжнародній арен

У фокусі виступу спікера будуть 10 фактів, які міжнародній аудиторії потрібно знати про українські вина – від історії, місцевих сортів винограду та нових регіонів до стійкості українських виноробів, які продовжують виробляти вина у безпосередній близькості до фронту та під звуки російських ракет.

18:00 – 20:00

Дегустація українських вин і сучасної української кухні

bottom of page